Tik Tok Jeton Yükleyemiyorum

Tik Tok Jeton Yükleyemiyorum

Tik Tok jeton satın alabilmek için uygulamada sağ alt köşede bulunan profil simgesine tıklayınız. Daha sonra sağ üst köşede ki simgeye tıklayın ve ardından açılan sekmede bakiye yazısına tıklayınız. Açılan sayfada jeton yüklenmemiş ise bakiyeniz Sıfır ( 0 ) olarak görünecektir. Bakiye yükle yazısına tıkladıktan sonra ise karşınıza jetonlar ve fiyatları çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz miktar seçtikten sonra ödeme sayfası açılacaktır. Kredi kartı, kod ya da mobil ödeme seçeneklerinden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok beğeni hilesi, şifresiz Tiktok beğeni veya Tiktok beğeni arttırma, yükseltme gibi uygulamalardan uzak durunuz! Tiktok beğeni hilesi, ciddi şekilde profilinizi spama sokarak hesabınızın kapanmasına yol açmaktadır. Tiktok beğeni hileleri ile yalnızca hesabınızın kapanmaz aynı zamanda hesabınızın bir başkasının eline geçmesine sebebiyet verebilir.

TikTok Jeton Hilesi adı altında paylaşılan programlar ve APK dosyalarını indirerek cihazınıza kesinlikle yüklemeyin. Zararlı yazılımlar içeren bu uygulamalar sizin için telafisi imkansız tahribatlara yol açabilir.

Tik Tok Bakiye yüklemek için Mobil Ödeme, Banka Kartı ya da Hediye Kartı Kodu kullanabilirsiniz.

Mobil Ödeme limitiniz Operatörünüze göre değişiklik gösterebilir. Aylık limitinizi doldurduysanız satın alma işlemi yapamazsınız.

Bakiye Yükleme yapamıyorsanız Mobil Hattınıza ait Online menüden Mobil Ödeme Bakiyenizi Kontrol ediniz. Aynı şekilde Mobil Ödemenizin kullanıma açık olup olmadığını kontrol ediniz. Mobil Ödeme kapalı ise Online Menüden açık duruma getiriniz ya da Operatörünüze göre sms gönderme seçeneğini tercih ediniz.

Yine TİK Tok ta Bakiye Yüklerken Banka Kartınızı kullanabilirsiniz. Bu işlem içinde Banka Kartınızın internet İşlemlerine açık olup olmadığını kontrol ediniz. Kapalı ise SMS ile ya da Bankanız Müşteri Temsilcisini arayarak açık olmasını sağlayınız.

Google Play hediye kodlarını e-postayla, fiziksel hediye kartlarıyla veya diğer dağıtım yöntemleriyle edinebilirsiniz.

Hediye kartlarını Play Store uygulamasında veya play.google.com’da kolayca kullanabilirsiniz. Oyun ve eğlence harcamalarınızı kolayca yönetmek için hediye kartı kullanabilirsiniz. Bakiyelerin süresi asla dolmaz.

Bu kodu kullandığınızda, hediye Google Play bakiyenize eklenir. Ayrıca Google Play bakiyenize eklenebilen veya size belirli uygulamalar ve dijital içerikler verebilen Google Play promosyon kodları da alabilirsiniz.

Hediye kartı, hediye kodu veya promosyon kodunuzu kullanmak için;

Android cihazınızda Google Play Store uygulamasını Google Play açın.

Menü ardından Teklifi kullan’a dokunun.

Kodunuzu girin.

Teklifi kullan’a dokunun.

Kullanılan hediyeler ve bazı promosyon kodları Google Play bakiyenizin parçası olarak görünür. Bu bakiye, Google Play’de birçok satın alma işleminde (ve bazı ülkelerde YouTube’da yapılan satın alma işlemlerinde) kullanılabilir.

Kodları Google Play’de satın alma işlemi sırasında kullanma;

Ödeme işlemine geçmek için ödeme yönteminin listelendiğini görene kadar ilerleyin.

Ödeme yönteminin yanında, aşağı ok Aşağı ok ardından Kullan’ı seçin.

Kodunuzu girin.

Ekran talimatlarını uygulayın.

Google Play’deki hesaplar arasında içerik paylaşmak veya aktarmak mümkün değildir. Cihazınızda birden çok hesap varsa satın alma işlemini tamamlamadan önce kullanmak istediğiniz hesapta oturum açtığınızdan emin olun.

Bir uygulamayı yanlış hesap kullanarak satın aldıysanız uygulama geliştiriciyle bağlantı kurun. Kendisi, ürünün ücretini geri ödeyebilir. Böylece kullanmak istediğiniz hesapla aynı ürünü tekrar satın alabilirsiniz.

Google Play bakiyenize ekleme yapma

Hediye kartı kullanma

Hediye kartı kullandığınızda hediye kartının tutarı Google Play bakiyenize eklenir.

Mağazadan nakit ekleme

Bir mağazaya gidebilir ve Google Play bakiyenize nakit ekleyebilirsiniz. Ülkenizde bu seçeneğin sunulup sunulmadığını kontrol edin. Not: Mağazalar, bu işlem için sizden ek ücret alabilir.

Google Play bakiyenizi kontrol etme

Bilgisayarınızda Google Play hesabınıza gidin.

“Ödeme yöntemleri”nin altında bakiyenizi görebilirsiniz.

Türkiye için bu kartlarda limit 4.00 TL ile sınırlıdır.

Tik Tok Bakiye yüklemek için Mobil Ödeme, Banka Kartı ya da Hediye Kartı Kodu kullanırken bir sorun ile karşılaşırsanız şu yöntemleri izleyebilirsiniz.

Hangi yöntemle Bakiye Yükleme Hatası alırsanız alın mutlaka bir diğer yöntemi deneyiniz. Mobil hat için bakiyeniz yeterli ise ve ilgili Operatörü aramanıza rağmen çözüm bulamadıysanız; Play Store hesabınıza giderek ÖDEME YÖNTEMLERİ kısmından mobil numaranızı ekle kaldır sekmesinden kaldırınız.

Telefonunuzu açık kapayarak Tik Tok bakiye yükle kısmına yeniden bakınız. Mobil Ödeme çıkmıyorsa en az 12 saat bekleyiniz. Tüm bu işlemleri yaparken Tik Tok hesabınızdan çıkış yapıp yeniden giriniz ve Telefonunuzun tümünü kapat özelliğini kullanınız.

12 saat süre sonunda limitiniz ölçüsünde Mobil Ödemeniz yeniden aktif olacaktır.

Banka kartı kullanımında aynı sorun ile karşılaşırsanız mutlaka bankanız Müşteri Temsilcisini arayarak sorunu bildiriniz ve kartınızı kontrol etmesini rica ediniz. Kartınızda sorun bulunmuyorsa; Play Store hesabınıza giderek ÖDEME YÖNTEMLERİ kısmından Banka Kartınızı ekle kaldır sekmesinden kaldırınız.

Telefonunuzu açık kapayarak Tik Tok bakiye yükle kısmına yeniden bakınız. Banka Kartınız çıkmıyorsa Kart ekle seçeneği ile ödeme işlemlerini takip ederek kartınızı yeniden yükleyerek jeton alma işlemini bitiriniz. Ödeme Başarısız seçeneği ile karşılaşırsanız yukarıda anlatıldığı gibi kart bilgilerinizi silerek en az 12 saat bekleyiniz. Tüm bu işlemleri yaparken Tik Tok hesabınızdan çıkış yapıp yeniden giriniz ve Telefonunuzun tümünü kapat özelliğini kullanınız.

WhatsApp WhatsApp İletişim