Telefon Takibi

Telefon Takibi

Günümüzde güvenliğin daha da arttırılması gerektiği, kötü niyetli kişilerin ve internet yoluyla çocuklarımıza gelebilecek olan zararların önüne geçebilmek, onların sosyal medyada ya da diğer internet sitelerinde harcadıkları zamanı görebilmek için telefon ve numara takip etme uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Son teknoloji bu yazılımlar sayesinde kayıp telefonları bulabiliyor, çocuklarımızı kötü kişilerden ve internet ortamındaki zorbalıklardan gerekli izinleri almanız şartıyla koruyabiliyoruz.

Ailelerin reşit olmayan çocuklarını etik kurallar çerçevesinde gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıyla da çocuklarının karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak, onları bu tehlikelerden koruyabilmeleri amacıyla Mobil Cihazlar için özel olarak geliştirilmiş telefon izleme yazılımları mevcuttur. Bu programlar sayesinde;

KONUM BİLDİRİMİ, CANLI KAMERA İZLEME, VERİ AKTARIMI, GÖRÜŞMELERİ DİNLEME, ÇEVREYİ DİNLEME, WHATSAPP & FACEBOOK, İNSTAGRAM, LINE, SKYPE İZLEME, WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ, EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME, REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME yapılabilir.

Gerçekleştirilen tüm aramalar dinlenebilir.

Ortam sesleri ister canlı, istenirse de kaydedilerek dinlenebilir.

GPS vasıtasıyla anlık konum bilgisi takip edilebilir.

Telefonların ön ve arka kameraları aktive edilerek canlı olarak fotoğraf çekilebilir, canlı video aktarımı sağlanabilir.

​Cep telefonlarında bulunan video ve fotoğraflar kontrol edilebilir.

Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

Yazılımlar sayesinde mesajlar ve paylaşımlar görülebilir ve istenmeyen paylaşımlar engellenebilir.

Telefonun rehber kısmından bulunan kişi veya kişilerin arama ve mesajlaşmaları bloke edilebilir.

Cihazda paylaşılan, alınan, indirilen veya saklanan tüm multimedya dosyaları görüntülenebilir.

Programlar telefonlarda tamamen gizli modda çalışır ve her hangi bir uyarı vermezler. Yazılımlar cihaza yüklendikten sonra cihazda ikon, simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı gösterilmez. Program arka planda hayalet şekilde çalışır.

Bilişim ekibimiz Ülkemizde mevcut yasalara uyarak, gerekli izinler tarafınızca alındıktan sonra özel yazılımlar ile hizmet vermektedir. Talebiniz halinde size özel olarak hazırlanan Takip Programına belirleyeceğiniz özellikleri atayabilirsiniz. Telefon takip programları; Mobil İşletim sistemleri, Apple iOS ve Android ( Tüm Sürümler ) için tasarlanmıştır.

Coğrafi Çevreleme

Klavye Takip Özelliği

Wi-Fi Takibi Özelliği

Uygulamaları ve Web Siteleri Engelleme

Gelen Aramaları Engelleme

Uzaktan Cihazı Kilitleme

Snapchat Aktivitelerinin Takibi

WhatsApp Mesajlarını Okuma

KIK Mesajlarını Takip Etme

Instagram Mesajlarını Görme

Viber Konuşmalarını İzleme

Skype Sohbetlerini Görüntüleme

Lıne Konuşmalarını İzleme

Telegram Mesajlarını Görme

Tinder Aktiviteleri İzleme

Hangouts Sohbetleri ve Aktiviteleri

iMessage (iOS) Takibi

Facebook Mesajlaşmaları vb. özellikler yazılım programımızda mevcuttur.

Media3m her zaman ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Telefon takip programları ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

WhatsApp WhatsApp İletişim