Görüntü Kaldırma

Görüntü Kaldırma

Bir kişinin çevrimiçi itibarı, insanların arama sonuçlarında bulduklarına bağlı olarak yaşamları üzerinde yıkıcı veya olumlu bir etkiye sahip olabilir .

İnternet herkes için ücretsiz bir platform olduğundan, herkes istediğini yayınlayabilir. Bazen bu gönderiler sizin veya şirketinizin imajını zedeleyebilir. Dikkat edilmezse, çevrimdışı ve çevrimiçi itibarınıza ciddi zararlar verebilirler.

Tarafımızca silinen görüntüler geri kurtarılamaz. Bir görüntü silindikten sonra, onunla ilişkili tüm meta veriler ve yorumlar sunucudan kaldırılır.

Haklarınızı ihlal eden görsel veya videoları hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde kaldırıyoruz.

Sizlere zarar veren çevrimiçi içeriklerin neredeyse her biçimini gördük. Derin deneyimimizle, hızlı içerik kaldırma elde etmek için en etkili adımları biliyor ve uyguluyoruz.

İnsanların Google aramalarının ilk sayfasının, hatta ilk girişin ötesine geçmesi nadirdir. Birinci sayfa Google sonuçları , tüm arama trafiğinin %95’inden yararlanır ve ilk organik sonuç, genel arama trafiğinin %32,5’ini toplar.

Çevrimiçi itibar yönetimi; çevrimiçi itibarınızı izlemek ve artırmak için pazarlama, SEO ve halkla ilişkiler stratejilerini birleştirir.

Çevrimiçi itibar yönetimi, iletmek istediğiniz çevrimiçi imajı iyileştirme ve sürdürme nihai hedefiyle uygulayabileceğiniz bir dizi araç ve stratejiyi ifade eden bir şemsiye terimdir. İster bir işletme sahibi olun, ister sadece kişisel itibarınızı korumak isteyin, çevrimiçi itibar yönetimi, olumlu bir çevrimiçi itibar geliştirmek için stratejiler sağlar.

Çevrimiçi itibar yönetimi, kişinin çevrimiçi varlığını iyileştirmek ve korumak için çeşitli araçlar ve stratejiler kullanır. Olumlu, marka merkezli bir çevrimiçi itibar sağlamak isteyen bireyler ve işletmeler, arama sonuçlarında görünenleri kontrol etmek için Çevrimiçi itibar yönetimini kullanabilir.

Çevrimiçi itibar yönetimi şu şekilde çalışır:

1* İletmek istediğiniz itibarı yansıtan olumlu içeriklerin görünürlüğünü artırmak,

2* Çevrimiçi itibarınıza zarar verebilecek olumsuz içerikleri bulmak ve Negatif içerikleri kaldırmak

İnternet arama sonuçları, potansiyel müşterilerin işletmeniz hakkında ne gördüğünü etkiler ve neredeyse her tüketici çevrimiçi arama yapar. Aslında, birinin çevrimiçi itibarı ile günümüz dünyasındaki genel itibarı arasında çok az fark vardır.

Çevrimiçi itibarınız, itibarınızdır .

 Dijital varlıklarınızı tehlikeye atabilecek çevrimiçi tehditleri proaktif olarak izlemek ve önlemek için Dijital Risk Koruma hizmetleri sunuyoruz .

En kötüsü olduğunda, müşterilerimizin itibarlarını geri kazanmaları için istenmeyen ve zararlı çevrimiçi içeriği kaldırmalarına yardımcı oluyoruz.

Eğitim ve farkındalık, herkesin kendi çevrimiçi etkinliklerini güvenli bir şekilde yönetmesi için gerekli araçlar ve bilgilerle güçlendirilmesi için kilit alanlardır. Hepimiz bir şekilde dijital istismardan etkilenebiliriz ve modern teknolojiler gelişmeye devam ederken, bu yeni dijital çağda güvenli ve kendinden emin bir şekilde yaşama hakkında daha fazla şey öğrenmek için her fırsatı değerlendirmeliyiz.

Dünyanın giderek dijital hale gelmesiyle birlikte, internete erişim artık bilinçli bir karardan ziyade bir zorunluluk olarak görülmektedir. Seçimimiz ne olursa olsun, hayatımız teknoloji etrafında dönmektedir.

Sosyal medya hesaplarınızda bulunan herkesin arkadaşlarınız, aileniz veya güvendiğiniz kişiler olmasını sağlayabilirsiniz. Birisi çevrimiçi arkadaşınız olmak isterse ve onu tanımıyorsanız ve sizinle karşılıklı bir bağlantısı yoksa muhtemelen başka bir gündemi olabileceğini asla aklınızdan çıkarmayınız.

Olumsuzluk yaşamanız durumunda MEDIA3M Bilişim Ekibinden destek alabilirsiniz. Bu olumsuz durumu atlatabilirsin.

Olumsuz bir resim ve videonun kaldırılması için yasal haklarınızı kullanmanız mümkündür. TCK ilgili maddeleri uyarınca Savcılık Makamına Suç Duyurusu ile başvurabilir ve yine 5651 sayılı Kanuna dayalı olarak içerik kaldırılması ve erişim engeli kararı verilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği iddiası ile somut olaya göre maddi ve manevi tazminat talep edebilirsiniz.

Olumsuzluk durumunda panik yapmayın, kendinizi endişeli veya stresli hissediyorsanız, Media3m uzmanlarından danışmanlık ve destek hizmeti alabilirsiniz.

Şu anda kendinizi güvende hissetmiyorsanız, teknik ekibimizden destek alınız. Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLİNMELİDİR Kİ İTİBAR SUİKASTİ YASA DIŞIDIR VE ORTADAN KALDIRILMAYI HAK EDER.

Doğru çözümler ve çevrimiçi itibar stratejileri konusunda size yardımcı olabilmek için çalışıyoruz.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Uzmanlarımız, itibarınızı düzeltmek ve uygunsuz linklerin silinmesini sağlamak için ilettiğiniz linkleri analiz edecek ve size seçenekler sunacaktır.

Talebinizi ilettiğiniz Uzmanlarımız durumunuzu gözden geçirerek fiyatlandırma, çözüm ve zaman dilimlerini hakkında size bilgi aktarımı yapacaklardır.

İtibar Suikasti karşısında nasıl tepki vereceğiniz konusunda daha fazla tavsiye için lütfen bizimle  iletişime geçiniz.

Çıkış yolu yokmuş gibi gelebilir ama unutmayın ki size yardımcı olabilecek profesyoneller var.

MEDIA3M Bilişim Ekibinden destek alabilirsiniz. Bu olumsuz durumu atlatabilirsin.

Sivil hakları ve sivil özgürlükleri tehdit eden çevrimiçi ihlallerle mücadele etmek MEDIA3M ekibinin en önemli misyonudur.

Biliniz ki zor anlarınızda her zaman yanınızdayız.

Olumsuz İçerik Kaldırma Hizmeti konusunda daha fazla yazı okumak için lütfen tıklayınız.

WhatsApp WhatsApp İletişim