Eş Takip

Eş Takibi

Günümüzde güvenliğin daha da arttırılması gerektiği, kötü niyetli kişilerin ve internet yoluyla aile fertlerine gelebilecek olan zararların önüne geçebilmek için telefon ve numara takip etme uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Son teknoloji bu yazılımlar sayesinde kayıp telefonları bulabiliyor, aile fertlerini kötü kişilerden ve internet ortamındaki zorbalıklardan koruyabiliyoruz.

Şüpheleri olan eşin şüphelerinden arınmasını sağlayan veya şüphelerindeki haklılığı kanıtlarla ortaya koyan bu hizmetimiz ile hukuksal süreçlerde; aldatma durumu, konuşmalar ve diğer birçok eylem kanıtlanarak mahkemeye sunulmak üzere belgelerin hazırlanması sağlanmaktadır.

Her zaman gizlilik ve aile kavramının hassasiyeti ön planda tutulmaktadır. Aile değerlerine ve toplum değerlerine gereken hassasiyet gösterilmektedir.

BU HUSUSTA GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALANMAKTADIR.

Ailelerin; fertlerini etik kurallar çerçevesinde gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıyla da karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak, onları bu tehlikelerden koruyabilmeleri amacıyla Mobil Cihazlar için özel olarak geliştirilmiş izleme yazılımları mevcuttur. Bu programlar sayesinde;

KONUM BİLDİRİMİ, CANLI KAMERA İZLEME, VERİ AKTARIMI, GÖRÜŞMELERİ DİNLEME, ÇEVREYİ DİNLEME, WHATSAPP & FACEBOOK, İNSTAGRAM, LINE, SKYPE İZLEME, WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ, EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME, REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME yapılabilir.

Gerçekleştirilen tüm aramalar dinlenebilir.

Ortam sesleri ister canlı, istenirse de kaydedilerek dinlenebilir.

GPS vasıtasıyla anlık konum bilgisi takip edilebilir.

Telefonların ön ve arka kameraları aktive edilerek canlı olarak fotoğraf çekilebilir, canlı video aktarımı sağlanabilir.

Cep telefonlarında bulunan video ve fotoğraflar kontrol edilebilir.

Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

Programlar sayesinde mesajlar ve paylaşımlar görülebilir ve istenmeyen paylaşımlar engellenebilir.

Telefonun rehber kısmından bulunan kişi veya kişilerin arama ve mesajlaşmaları bloke edilebilir.

Cihazda paylaşılan, alınan, indirilen veya saklanan tüm multimedya dosyaları görüntülenebilir.

Programlar telefonlarda tamamen gizli modda çalışır ve her hangi bir uyarı vermezler. Yazılımlar cihaza yüklendikten sonra cihazda ikon, simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı gösterilmez. Program arka planda hayalet şekilde çalışır.

Fiziki takip dışında, Bilişim ekibimiz tarafından hazırlanan telefon takip programlarımız ile kişinin mobil cihazlarını tamamen kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Talebiniz halinde size özel olarak hazırlanan Takip Programına belirleyeceğiniz özellikleri atayabilirsiniz. Takip programları; Mobil İşletim sistemleri, Apple iOS ve Android ( Tüm Sürümler ) için tasarlanmıştır.

Coğrafi Çevreleme

Klavye Takip Özelliği

Wi-Fi Takibi Özelliği

Uygulamaları ve Web Siteleri Engelleme

Gelen Aramaları Engelleme

Uzaktan Cihazı Kilitleme

Snapchat Aktivitelerinin Takibi

WhatsApp Mesajlarını Okuma

KIK Mesajlarını Takip Etme

Instagram Mesajlarını Görme

Viber Konuşmalarını İzleme

Skype Sohbetlerini Görüntüleme

Lıne Konuşmalarını İzleme

Telegram Mesajlarını Görme

Tinder Aktiviteleri İzleme

Hangouts Sohbetleri ve Aktiviteleri

iMessage (iOS) Takibi

Facebook Mesajlaşmaları vb. özellikler yazılım programımızda mevcuttur.

Media3m her zaman ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Hukuka uygun olarak elde edilen delillere ulaşmak ve Eş Takip işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

WhatsApp WhatsApp İletişim