OFİS MOBİLYALARI

Ofis Mobilya seçimi yapılırken tasarım ve estetiğin öne çıkması en önemli husustur. Firmanıza özel ve firmanızı yansıtacak konforlu sıcak, pozitif atmosfer yaratan tasarımlar her zaman çalışmalarınızı daha rahat yapmanızı sağlayacaktır. Kurumsal yapılarda kalite ve sadelik ön planda olmalıdır. Ofis ergonomisine uygun bir planlama ile çalışanların daha güzel ve ferah ortamlarda çalışabilmesi sağlanmalıdır. Tercihleriniz daha verimli ve üst seviye çalışmayı olanaklı kılacaktır.
Ofis mobilyaları kapsamında; Firmanıza özel olarak tasarlanacak yönetici mobilyaları, doğal kaplamalı, özel ağaç türlerinde, eskitme, modern, lake, laminant ve cam çeşitliliğinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca çoklu çalışma grupları, yönetici ve personel çalışma koltukları, büro mobilyası, kanepe ve bekleme grupları, çelik dosya, soyunma dolapları, kartoteks dolapları, metal ofis masa ve dolapları, compact arşivleme sistemleri, ahşap ve metal aksesuarlar, sehpalar, askılıklar vb. birçok çeşitte çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Firmanızın yapısına ve metrekaresine uygun olarak tüm çalışmalarımız sizinle belirlenecek özel ölçü ve sadece kurumunuza özel tasarımlar ile hazırlanmaktadır.
Ofisinizde ihtiyaç duyacağınız tüm mobilyalarınızı gelin birlikte tasarlayalım.

WhatsApp WhatsApp İletişim